Tercüme Kampanyası

Kampanyamız-“Hey Ay Bir Dilde İndirim”

Tercüme Kampanyamız-“Her Ay Bir Dilde İndirim”
Tanıtım yoluyla, “Her Ay Bir Dilde” yapacağımız %40’lara varan indirimleri müşterilerimize duyurmak istiyoruz.

Kampanya kapsamında indirimleriniz ne şekilde uygulanacaktır ve indirimli fiyat sistemi ne şekilde işleyecektir?
Her ay, örneğin Ekim ayında İngilizce için bir indirim kampanyası düzenleyeceğiz. Liste fiyatımız, 1.000 Karakter için 14.00 TL iken, indirim ayında 10.00 TL olacaktır. Örneğin Kasım ayında bu dil Rusça olacaktır. Liste fiyatımız 1.000 Karakter için 20.00 TL iken 15.00 TL olacaktır.

Özetle sistem şu şekilde işleyecektir:
1-Tanıtım mailine istinaden, fiyatı teklifi almak amacıyla ilgili metinleri e-mail, faks veya kargoyla tarafımıza ulaştırıyorsunuz.
2-Metinler tarafımıza ulaştığında, 1-3 Saat içerisinde, teslimat süresini de içeren fiyat teklifimizi tarafınıza gönderiyoruz.
3-Fiyat teklifimizi onayladığınızda, tercüme işlemine başlanır.
4-Tercümeler belirtilen teslimat gününde, tarafınıza mail veya talep üzerine faks veya kargo ile gönderilir.
5-Tercüme işlemi tamamlandığında, tarafınıza Fatura gönderilir.

Kampanyanızdan bireysel müşteriler faydalanabilir mi?
Kampanyamız sadece Kurumsal Müşteriler için öngörülmüştür. Bireysel müşterilerimiz, 2010 yılından beri geçerli olan Fiyat Listemizdeki uygun fiyatlar üzerinden tercüme işlemlerini yaptırabilirler.
Diğer sorularınız için lütfen bizi arayınız: Tel: 0216- 491 09 85
Her Ay Bir Dilde İndirim

“Her Ay Bir Dilde İndirim” Kampanyamız ile yüklü içeriklerinizi oldukça uygun fiyatlara tercüme ettirme imkanına kavuşmuş olacaksınız. Kampanyamız özellikle Kullanım Kılavuzu, Web Sitesi ve Sözleşmelerin tercümesi için oluşturulmuştur.
Fiyatlar düşünce kalite düşer mi? Kampanya yüklü ve proje kapsamlı işler için öngörüldüğünden, tercümeye başlamadan önce mutlaka bir deneme tercümesi müşterinin bilgisine sunulur. Bunun yanı sıra, Şirketimiz, deneme tercümesi temelinde, tüm metin içeriğinde kaliteye uyacağını taahhüt eder.

Noter Yeminli Tercüme ve Gizlilik Taahhüdü

Noter Yeminli Tercüme Bürosu olmamızdan dolayı, kullanım kılavuzları, katalog, sözleşme ve kitapçıkların dışında da, noterden tercüme ettirilmesi veya büromuz tarafından yeminli olarak kaşelenmesi gereken metinlerin tercüme ve tasdik işlerini de oldukça uygun fiyatlarla gerçekleştirmekteyiz. Aydın Tercüme Bürosu, müşteriden gelen tüm belgeleri gizlilik ilkeleri gereği saklı tutacağını taahhüt eder.
Nasıl fiyat teklifi alabiliriz? Tüm metinleri, e-mail yoluyla (atercume@gmail.com), Faks (0216-3903185) veya kargoyla (Namık.Kemal.Cad.No.31.D.2 Pendik/İstanbul) gönderebilirsiniz. Veya bize 0216-4910985 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kampanyamızdan faydalanmak için aşağıdaki formu doldurunuz:
[contact-form-7 id=”1219″ title=”İletişim”]

Bir cevap yazın

Aydın Tercüme Bürosu
www.a-tercume.net