Biz kimiz

Aydın Tercüme Bürosu®

2003 yılından beri, profesyonel, yurtdışı deneyimli, Noter Yeminli ve Mütercim-Tercümanlık mezunu diplomalı tercümanlardan oluşan ekibiyle, başta İngilizce, Almanca, Rusça, Çince, Fransızca olmak üzere her dilde ve her uzmanlık alanında yazılı ve sözlü tercüme hizmeti vermektedir.

Kalite

Aydın Tercüme Bürosu, 450’nin üzerinde yurtiçi ve 70’e yakın yurtdışı kurumsal müşteriye hizmet vermektedir. Tercüme kalitesini, DIN EN 15038:2006 Tercüme Standartlarına uygun bir çalışma anlayışı ve yetkin bir tercüman ekibinin varlığı sağlamaktadır.

Ücretsiz Deneme Tercümesi

Yeni kurumsal müşteriler için 1.000 Karaktere kadar ücretsiz tercüme hizmeti sunulmaktadır.

Bu sayede yüklü miktardaki tercüme işlerine başlamadan önce, müşterilerimiz tercüme kalitemiz ve teslimat şeklimiz (e-mail, talep edilmesi halinde faks ve kargo) hakkında bir fikir edinebilmektedir. Müşterilerimiz tarafından gönderilen tüm belge içerikleri, tercümanlarımızla imzaladığımız gizlilik anlaşması ve şirketimizin taahhüdü gereğince üçüncü şahıslara karşı saklı tutulur. Ayrıca göndermiş olduğumuz fiyat tekliflerinde yer alan Gizlilik Taahhüdü maddesinde, müşterilerimize belgelerin üçüncü şahıslara karşı saklı tutulacağını açıkça taahhüt etmekteyiz.

Fiyat teklifi ve gizlilik

Fiyat teklifinde yer alan gizlilik taahhüdünün yanında, sözleşme ve çalışma koşullarımızda da bu taahhüt açıkça verilmektedir. İletişim çağının tüm imkânlarını, elindeki gelişmiş iletişim araçları sayesinde etkin bir şekilde kullanabilen şirketimiz sadece İstanbul ve Türkiye sınırları içinde değil, tüm dünyaya profesyonel ve noter yeminli tercüme hizmeti sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

Pendik-Kurtköy-Tuzla-Gebze Tercüme Bürosu

Call Now Button