Web sitesi tercümesi

Web sitesi tercümesi 

Web sitesi tercümesi,  şirketlerin web ortamındaki içeriklerinin tercüme edilmesini ifade eder.

Web sitesi tercümesi-Diller 

Bugüne kadar, başta Almanca, İngilizce, Fransızca, Çince, İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Bulgarca olmak üzere  100 üzerinde Web sitesi içerikleri tercüme ettik.

Web sitesi tercümesi-Uzman Tercümanlar 

Web sitesinin içeriğine uygun uzmanlığa sahip tercümanlarımız bulunmaktadır. Örneğin şirketin Web sitesi makinelerle ilgiliyse,  içerikler, makine konusunda uzman ve makine terimlerine hakim tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

Web sitesi- Tercüme kalitesi

Web sitesi tercümesine başlamadan önce, mutlaka 1.Sayfalık ücretsiz bir deneme tercümesini müşterilerimizin bilgisine sunuyoruz. Ayrıca daha önce tercüme ettiğimiz web sitelerinden örnekler ve referanslar veriyoruz.

Web sitesi tercüme metinleri-Fiyatlandırma

Web sitesi içerikleri, karakteri sayılabilir formatta bulunması halinde, karakter esasına göre fiyatlandırma yapabiliyoruz. İçeriklerin Word gibi karakterleri sayılabilir formatta bulunması müşterilerin avantajınadır. Bazen müşterilerimiz, maliyeti düşürmek amaçlı olarak sitelerinde yer alan fakat yabancı dilde pekte önemli olmayan içeriklerin tercüme edilmesini istememektedir. Bu anlamda müşterilerin, www.xxxx.com adlı sitenin tercüme fiyatı nedir yerine, tercüme ettirmek istedikleri içerikleri Word dosyasına kopyalayarak tarafımıza göndermeleri, tercüme maliyetlerini düşürecektir.

Ücretsiz fiyat teklifi 

İlgili web sayfasının domain’ini veya Word dosyasındaki içeriklerini e-mail ile göndermeniz halinde, en kısa sürede tarafınıza ücretsiz bir fiyat teklifi gönderilecektir.

Acil tercüme yapıyor musunuz?

Web sayfası içeriklerinin tercümesinde, “acil tercüme” işlemini önermiyoruz. Web sayfaları tanıtım metinleri kapsamına  girdiğinden,  tercüme ve kontrol süreçleri diğer tercüme türlerine göre daha fazla zaman almaktadır.

Ancak içerik yoğunluğu  fazla olmayan ve zorluk derecesi “üst” seviyede bulunmayan metinlerin acil tercümesini yapabiliriz.

Bir yanıt yazın

Pendik-Kurtköy-Tuzla-Gebze Tercüme Bürosu

Call Now Button