Almanca İngilizce Tercüme

almanca tercüme

Almanca İngilizce Tercüme

Aydın Tercüme Bürosu olarak birçok dil grubunda olduğu gibi, özellikle Almancadan İngilizceye ve İngilizceden Almancaya, 100 üzerinde kullanım kılavuzu, ticari sözleşmeler ve web sayfaları tercüme ettik.

Almanca-İngilizce tercümanlarımızın anadili Almancadır ve İngiliz dili edebiyatı ve tercümanlığı konusunda lisans düzeyinde eğitimlidirler.

 

Almanca İngilizce Tercüme-Kalite

Nitelikli ve işe uygun tercümanlarımız sayesinde, Almanca-İngilizce yönündeki metinleri, öncesinde Türkçe’ye çevirmeden, doğrudan Almanca’dan İngilizce’ye tercüme etmekteyiz.

Bu tercüme türü kullanım kılavuzları, sözleşmeler ve ticari değer taşıyan metinlerin tercümesi için gerekli olduğundan, “kalite” faktörü belirleyici bir rol oynamaktadır.

Tercüme kalitesinin tespit edilebilmesi bakımından, müşterilerimize tercüme referanslarımızı ve tercüme iş bitirmelerimizi sunmaktayız ve bağlamda ücretsiz deneme tercümesi hizmeti vermekteyiz.

Almanca İngilizce Tercüme-Gizlilik

 

Tüm Tercümanlarımız, Noter Yeminli Tercümanlar olduklarından, yeminleri gereği metin içeriklerini gizli tutmakla yükümlüdür. Ayrıca, tüm tercümanlarımızla içeriklerin gizli tutulması gerektiğiyle ilgili olarak bir gizlilik sözleşmesi yapmaktayız. Bunun yanı sıra Tercüme Büromuz, fiyat teklifinde belirttiği gizlik maddesinde, metin içeriklerini gizli tutacağını ve tercümeyi (dosya, mail) müşteriye teslim ettikten sonra, sileceğini taahhüt etmektedir.

Almanca-İngilizce Tercüme-Fiyatlar

 

Çapraz tercüme olarak da adlandırılan Almanca-İngilizce Tercüme yönündeki fiyatlar, Türkçe-İngilizce dil yönündeki fiyatlardan farklılık gösterir.

Fiyatlar tek yönlü çeviriye göre (Örneğin İngilizce-Türkçe) iki kat fazladır ancak Avrupa piyasasına göre %35 oranında daha uygundur. Normal şartlarda, tercümeyi Avrupa’daki bir tercüme bürosuna yaptırmanız durumunda, minimum %35  daha fazla ücret ödemek durumunda kalacaksınız.

Almanca İngilizce Tercüme-İletişim

Bizi telefonla arayabilirsiniz: 0216-4910985

Büromuzu ziyaret edebilirsiniz: Avukatlık Büronuz veya Şirketiniz, Büromuzun bulunduğu ilçeye yakınsa bizi doğrudan ziyaret edebilirsiniz.

Büromuzda, 9.00-18.00 Saatleri arasında, talebinizle ilgili sizi bilgilendirecek uzman tercümanlarımız bulunmaktadır.

Mail gönderebilirsiniz: atercume@gmail.com  

 

Bir cevap yazın

Aydın Tercüme Bürosu
www.a-tercume.net